راه‌کارهایی برای میلیاردر شدن قبل از جشن تولد ۴۰ سالگی
دسته بندی: رشد و ارتقاء فردی

واقعیت این است که برای تبدیل شدن به یک میلیاردر جوان لازم نیست حتماً مارک زاکربرگ باشید و فیس بوک راه بیندازید؛ فقط کافیست ذهن خود را به ذهن او یا تمام میلیاردهای جوان دیگر نزدیک کنید.

در این مقاله ۶ راهکار را معرفی خواهیم کرد که با عملی کردن آنها شانس خود در چشیدن طعم میلیاردر بودن قبل از ۴۰ سالگی را چندین برابر خواهید نمود؛ بهتر است همین الان بگوییم که این راهکارها بسیار ساده و عملی هستند و اصلاً نباید به آنها به چشم فرمول‌هایی پیچیده نگاه کنید.

تنها نکته در مورد این راهکارها این است که هر چه زودتر آنها را به کار بگیرید و به صورت مداوم از آنها استفاده کنید تا ببینید نتایج مثبت چگونه یکی پس از دیگری به سمت زندگی‌تان جذب خواهند شد :

میلیاردر شدن قبل از ۴۰ سالگی با شش راهکار ساده!

 

۱. برای میلیاردر شدن قبل از ۴۰ سالگی یک منبع درآمد نداشته باشید!

یکی از اصلی‌ترین رموز موفقیت اغلب کسانی که در سنین جوانی طعم میلیاردر بودن را چشیده‌اند این بوده که همگی در یک دوره‌ی خاص از چند راه متفاوت درآمد داشته‌اند.

در واقع در یک تحقیق ۵ ساله که بر روی میلیارد‌های خود ساخته‌ی معاصر به عمل آمد، مشخص شد که بیشتر آنها حداقل از سه راه مختلف درآمد داشته‌اند؛ پس بهتر است به جای آن که یک منبع درآمد داشته باشید، منابع درآمد داشته باشید.

درآمد داشتن از راه‌های مختلف آن چنان هم سخت نیست، در واقع قرار است که شما در کنار منبع درآمد اصلی خود فرصت‌های دیگری که برای کسب درآمد وجود دارد را نیز ببینید.

برای مثال؛ بازار سهام و بورس همیشه یکی از راه‌های جانبی کسب درآمد است که البته بالا و پایین زیادی دارد و به همین دلیل احتیاج به صرف زمان دارد. یا اگر شما محصول یا اثری تولید می کنید که برایتان جنبه‌ی تفریح و سرگرمی دارد، می‌توانید با صرف کمی ذکاوت از آن محصول هم کسب درآمد کنید.

این کسب درآمد می‌تواند حتی از طریق یک صفحه در شبکه‌های مجازی باشد. اگر فکرتان را به کار بیندازید و چشم و گوش‌تان را نیز تیز نمایید، در اطرافتان فرصت‌های زیادی برای کسب پیدا خواهید کرد.

۲. برای میلیاردر شدن قبل از ۴۰ سالگی جوگیر شدن ممنوع

وقتی که موتور درآمدزایی شما فعال می‌شود و حساب‌هایتان کم کم شروع به پروار شدن می‌کند به احتمال زیاد این وسوسه سراغتان خواهد آمد که یک خودروی لوکس آن چنانی یا یک ویلای بزرگ بخرید و یا در خرید لباس‌های مارک‌دار گران‌قیمت زیاده روی کنید.

باید بگوییم این راه و روش اصلاً درست نیست.

بهتر است بگوییم که شما میبایست مانند یک میلیاردر فکر کنید و در این مواقع عاقلانه تر تصمیم بگیرید…

میلیاردرها اجازه نمی دهند که محتوای حسابشان با چند خرید بزرگ به راحتی خالی شود،آنها همیشه حواس‌شان به این مسئله هست که چند درصد از درآمد و محتوای حسابشان را خرج می‌کنند.

پس اگر قصد دارید که یک ماشین بنز بخرید بهتر است اول مطمئن شوید که پول کافی برای خرید یک ماشین بوگاتی دارید!

۳. برای میلیاردر شدن قبل از ۴۰ سالگی بهترین پس انداز، پس انداز نکردن است!

یکی دیگر از راهکارهای خوبی که هم پس اندازتان را بیشتر خواهد کرد و هم از وسوسه‌های احتمالی برای دست زدن به آن جلوگیری خواهد کرد این است که پول‌های پس انداز شده‌ی خود را در جریان بیندازید و از آنها به عنوان سرمایه در گردش استفاده کنید.

این روش اگرچه ممکن است حس امنیت کمتری به شما ببخشد، اما مطمئن باشید یکی از برترین روش‌های افزایش و جذب پروت همین است.

۴. برای میلیاردر شدن قبل از ۴۰ سالگی همیشه در حال یادگیری باشید.

سرمایه‌گذاری بر روی آینده‌ی خودتان در واقع ایمن‌ترین نوع سرمایه‌گذاری است که می‌توانید انجام دهید.

برای خود برنامه طراحی کنید، هدف مشخص کنید، کتاب‌ها و بلاگ‌های مرتبط را مطالعه کنید و به پادکست‌های مختلف گوش دهید.

در واقع شما با این کارها ذهن خود را با اطلاعات مفید و کاربردی که در رسیدن به هدف یاری‌تان کرد غنی می‌کنید. برای موفق بودن نیازی نیست باهوش‌ترین فرد باشید، بلکه تنها کافیست آماده‌ترین برای جذب فرصت‌ها باشید.

پس هرگز ارزش یک ذهن آماده را دست کم نگیرید و اجازه ندهید موانع کوچک احتمالی جریان خلاق ذهن‌تان را مسدود کنند.

۵. برای میلیارد شدن قبل از ۴۰ سالگی بزرگ، بزرگ و بزرگ‌تر فکر کنید.

همیشه بزرگ فکر کنید و از بزرگ فکر کردن نترسید.

اغلب مردم عادت دارند فکر کنند که ثروتمند شدن یک اتفاق خارج از کنترل آنهاست اما واقعیتی که تمام میلیاردهای جوان می‌دانند این است که آنیده مالی آنها تنها در دست خودشان و در ارتباط مستقیم با اهدافی است که برای خود مشخص می‌کنند.

پس بهتر است به جای فکر کردن به یک خودرو و یک ویلا به چند خودرو و یک کشتی و چند ویلا فکر کنید و شاید لازم باشد یک صفر جلوی درآمد ایده‌ال خود اضافه کنید…

۶. برای میلیارد شدن قبل از ۴۰ سالگی با موفق‌ها بجوشید

اگر دوروبرتان کسانی هستند که دائم ناامیدتان می‌کنند و با دلایل بعضاً غیر منطقی خود مانع از حرکت شما به سمت رویاهای بزرگتان می‌شود همین حالا زمان آن است که این افراد را بدون تعارف از زندگی خود کنار بگذارید.

بخش عمده‌ی طرز فکر شما در مورد ثروت در معاشرت شما با آدم‌های اطرافتان شکل میگیرد پس همیشه به این موضوع که با چه کسانی نشست و برخاست دارید حساس باشید و برای آن اهمیت قائل شوید؛ باید از حضور کسانی که در حال حاضر درآرزوهای شما، یا حتی در بخشی از آن، زندگی می‌کنند لذت ببرید و اجازه دهید از این طریق ذهن‌تان راه رسیدن به اهداف را راحت‌تر طی کند.

دوستان و اطرافیان شما در ثروتمند شدن شما نقش مهمی دارند …

بازدیدها: 174

1+