امکان با دارا بودن ۶ بازوی اجرایی و عملیاتی در حوزه های مشاوره های مدیریتی، مطالعات بازار، آموزش، پژوهش، مطبوعات، تبلیغات و نشر با شعار " در تسخیر زمان همراه شما هستیم “ در پی جلب رضایت حداکثری مخاطبین و هواداران خویش می باشد. برای آشنایی بیشتر با این مجموعه سایر بخش های این پایگاه الکترونیکی را ملاحظه فرمایید.

0

چگونه تبلیغات کم هزینه داشته باشیم؟ | دفتر مشاوره و آموزش مدیریت و کسب و کار امکان

8 اردیبهشت 1399  .  1,080 بازدید

تبلیغات، دیرینه‌ای کهن در تعاملات انسانی دارد، چرا‌که انسانها در طول تاریخ کوشیده‌اند تا به کمک ابزارهای تبلیغاتی و در بازار پرهیاهوی زندگی، افکار و آرمان‌هایشان را به فروش رسانند و یا فرآورده‌هایشان را به شیوه‌ای سودآور و اثربخش عرضه کنند.
تبلیغات جایگاهی بسیار ویژه در فرآیندهای بازاریابی‌ دارد و موجب ترویج یک ایده کالا یا خدمت در میان متقاضیان می‌شود.

ادامه
0

رسانه تبلیغاتی چیست؟ | دفتر مشاوره و آموزش مدیریت و کسب و کار امکان

26 فروردین 1399  .  1,137 بازدید

معمولا بسیاری از شرکت های که در زمینه های بازاریابی فعالیت دارند از روش های متفاوتی برای تبلیغات استفاده می کنند که یکی از این روش ها به وسیله vsh می باشد. این رسانه های می توانند شامل سینما، تلویریون و حتی مطبوعات مختلفی باشند که با مطالب جذاب خود بسیاری از افراد را به سمت خود جذب می کنند معمولا این رسانه ها بسیاری از مطالب خود را از طریق آموزش منتشر می کنند در واقع آموزش هم می تواند یکی از تبلیغات رسانه ای به شمار بیایید.معمولا تبلیغاتی که از راه رادیو وتلویزیون انجام می شوند وتحت تاثیر این شبکه ها خواهند بود معمولا به صورت بنرهای تبلیغاتی عرضه می شوند.

ادامه
1+

اهمیت مدیریت برند در کسب و کار | دفتر مشاوره و آموزش مدیریت و کسب و کار امکان

23 فروردین 1399  .  1,187 بازدید

همان طور که می‌دانید برند یا نام تجاری، در واقع یک عبارت یا نشانه‌ای است که محصولات و خدمات شما را از خدمات و محصولات شرکت‌های مشابه متمایز می‌کند. فرقی نمی‌کند که در چه حوزه‌ای و به چه وسعتی مشغول به فعالیت هستید، بلکه مهم است که بدانید برند سازی یکی از ضروریات هر کسب و کاری به شمار می‌رود.

ادامه
1+

پست مهمان چیست؟ | دفتر مشاوره و آموزش مدیریت و کسب و کار امکان

17 فروردین 1399  .  962 بازدید

محتواهایی که در یک وب سایت منتشر می‌شوند، در واقع یک پست هستند. در این رابطه، هر پست می‌تواند محتوای گوناگونی اعم از نوشتار، تصویر، ویدئو و یا فایل صوتی و غیره، داشته باشد. تولید محتوای ارزشمند و با کیفیت کار بسیار مشکلی است. معمولاً اکثر وب سایت‌ها به خصوص وب سایت‌های معتبر، از تولید کنندگان محتوا و یا نویسندگان به منظور تولید و انتشار محتوای باکیفیت استفاده می‌کنند. همچنین، وب سایت‌های معتبری که روی پست‌هایی با محتوای تصاویر تمرکز دارند، غالباً از گرافیست‌های متخصص به منظور تولید محتوا کمک می‌گیرند. در واقع، بدون وجود محتوای باکیفیت هیچ سایتی پیشرفت نمی‌کند.

ادامه
0

کپی رایتر کیست؟ | دفتر مشاوره و آموزش مدیریت و کسب و کار امکان

14 فروردین 1399  .  904 بازدید

یک کپی‌ رایتر کسی است که علاوه بر داشتن تخصص در زبان، با انواع روش‌های فروش و بازاریابی هم آشنا باشد و از این علم برای نگارش متون در وب‌سایت، کاتالوگ و بروشور، شعارها , ایمیل، شبکه‌های اجتماعی و آگهی‌های تبلیغاتی، و به‌طور کلی اطلاع‌رسانی و تبلیغ کالا، خدمات و یا رویدادها استفاده می‌کند. آشنایی با فرهنگ مردم جامعه و آگاهی از شرایط و تحولات اجتماعی نیز از دیگر نکاتی است که یک کپی‌رایتر بایدبرای به دست آوردن نتایج بهتر درنظر بگیرد. کپی رایتر باید علاوه آشنایی با هنر نویسندگی،‌ از تکنیک‌های بازاریابی و فروش هم آگاهی داشته باشد و این تکنیک ها را برای گرفتن نتایج بهتر به کار ببندد.

ادامه
0

تبلیغات محیطی چیست؟ | دفتر مشاوره و آموزش مدیریت و کسب و کار امکان

7 فروردین 1399  .  1,038 بازدید

شاید بار ها در طول روز در مکان های مختلف شهر، انواع تبلیغات محیطی را مشاهده می کنید که ممکن است بسیاری از آن ها شما را به خود جذب نماید و یا برخی دیگر ممکن است بدون خلاقیت خاصی بوده و حتی شما را مجذوب نکند که متن آن ها را بخوانید.
هدف اصلی هر شرکتی، فروش محصولات و خدماتی است که ارائه می دهد. برای رسیدن به این هدف ممکن است هر شرکت از روش های مختلفی برای شناسایی و فروش محصولات خود استفاده نماید.
یکی از مناسب ترین این روش ها تبلیغات محیطی است که با توجه به گستردگی سطح فروش و خدمات شرکت های مختلف در بازار های داخلی و یا خارجی می تواند تاثیرگذاری مناسب برای آگاهی مشتریان از خدمات و محصولات این شرکت ها به آنها ارائه دهد.

ادامه
0

ایده هایی برای کسب و کار تبلیغاتی | دفتر مشاوره و آموزش مدیریت و کسب و کار امکان

4 فروردین 1399  .  1,322 بازدید

شناخت بازار در پیدا کردن یک کسب و کار تبلیغاتی پر سود و عالی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.باید تحلیلگران اندازه بازار تبلیغاتی را بشناسند تا بتوانند هزینه های مختلف را برآورد کنند.

طبق تحقیقات انجام شده پیش بینی می شود درآمد حاصل از تبلیغات در جهان تا سال ۲۰۱۹ افزایش بسیار چشمگیری خواهد داشت و هزینه‌های جهانی که برای تبلیغات صرف می‌شود نیز رقم بسیار بالایی خواهد بود.

ادامه
شعار-تبلیغاتی-دفتر-مشاوره-و-آموزش-مدیریت-و-کسب-و-کار-امکان
0

چگونه یک شعار تبلیغاتی برای برندمان ایجاد کنیم؟ | دفتر مشاوره و آموزش مدیریت و کسب و کار امکان

21 بهمن 1398  .  1,685 بازدید

شعار، عبارتی به یادماندنی است که برای بیان مکرر عقیده یا هدفی در زمینه امور سیاسی یا کسب و کار به کار می روند. شعارهای تبلیغاتی (وشعارهای غیر تبلیغاتی) از نوشته ها و تصاویر معمولی دیگر متفاوت هستند. غالباً به دلیل ساختار ساده خود امکان انتقال جزئیات و مفاهیم زیادی را ندارند و به همین دلیل شعار به مخاطب خاصی اشاره نمی کند و بیشتر برای اعلان یک هدف مشخص به عموم مخاطبان به کار می رود.

ادامه
0

استراتژی برندینگ چیست؟ | دفتر مشاوره و آموزش مدیریت و کسب و کار امکان

15 بهمن 1398  .  1,220 بازدید

برندینگ برای کالاها یا خدماتی که ارائه می‌شود در راستای مدیریت کالا و خدمات و همچنین کمک به قرار گرفتن در مسیر درست لازم است.
برای این کار، کسب‌وکارها باید با استراتژی‌ های برندینگ و یا حداقل با اصول برندینگ آشنا شوند.

ادامه
مراحل-برندسازی-دفتر-مشاوره-و-آموزش-مدیریت-و-کسب-و-کار-امکان
1+

مراحل برندسازی | دفتر مشاوره و آموزش مدیریت و کسب و کار امکان

17 دی 1398  .  1,142 بازدید

برند مجموعه‌ای از وعده‌هاست. شما برندتان را از طریق ایجاد اعتماد به یک وعدهٔ خاص می‌سازید. وعدهٔ شما نشان‌دهندۀ این است چه کسی هستید، چه وعده‌ای داده‌اید و چه مزایای منحصربه‌فرد و معناداری ارائه می‌کنید. شما برند خود را طبق اطلاعاتی که مردم از هر بار ارتباط بانام، پیام یا سازمان شما به‌دست می‌آورند، می‌سازید. فرق نمی‌کند این ارتباط از طریق جست‌وجوی اینترنتی، وب‌سایت شما، رسانه‌های جمعی، تبلیغات، شهرت، سخن دیگران، تجربهٔ خرید، خدمات مشتریان، صدور صورتحساب و یا هر راه دیگری باشد؛ تمامی این موارد بر ادراک افراد از برند تأثیر گذار است. برند در ذهن مشتری زندگی می کند. برند سازی فرایند ایجاد باورها و ادراک مطلوب و مورد نظر شما ، در ذهن مشتری است.

ادامه
0

چگونه در زندگی‌مان یک برند موفق باشیم؟

8 مرداد 1398  .  1,028 بازدید

چگونه در زندگی‌مان یك برند موفق باشیم؟
در دنیای امروز از ساده‌ترین تا پیچیده‌ترین محصولات صنعتی یا فرهنگی برای موفق شدن در بازار رقابت تنگاتنگ موجود، باید بتوانند به عنوان یك «برند» خودشان را معرفی و ثابت كنند و در بسیاری از مواقع بخش زیادی از سرمایه خریداران یا متقاضیان یك محصول، تنها صرف خریدن یك نام خاص می‌شود تا كیفیت واقعی اجناس!
با این مقدمه ما در این مطلب می‌خواهیم مژده بدهیم كه هركسی باشید با هر اندازه‌ای از دانش و مهارت، می‌توانید برند شخصی خودتان را داشته باشید؛ یك خانم خانه‌دار با برندی اختصاصی در آشپزی و یك آقای دیگر با برندی خاص و چشمگیر در بیمه یا پزشكی! این بازی جذاب و جدی، بسته به تخیل و خلاقیت شما می‌تواند تا هزاران مورد متنوع و متفاوت ادامه داشته باشد. هیچ محدودیتی وجود ندارد تنها كافی است بخواهید و برند شدن برای‌تان دغدغه باشد، برند شدن ممكن می‌شود. دکتر دهقان، نویسنده و مدرس مهارت‌های زندگی به شما می‌گوید چطور برند شخصی خودتان را بسازید.

ادامه
1 2 3 4 5 >