امکان با دارا بودن ۶ بازوی اجرایی و عملیاتی در حوزه های مشاوره های مدیریتی، مطالعات بازار، آموزش، پژوهش، مطبوعات، تبلیغات و نشر با شعار " در تسخیر زمان همراه شما هستیم “ در پی جلب رضایت حداکثری مخاطبین و هواداران خویش می باشد. برای آشنایی بیشتر با این مجموعه سایر بخش های این پایگاه الکترونیکی را ملاحظه فرمایید.

0

مهارت های بازاریابی تلفنی | دفتر مشاوره و آموزش مدیریت و کسب و کار امکان

2 اردیبهشت 1399  .  987 بازدید

با رقابتی تر شدن کسب و کارها، اهمیت ارتباط موثر با مشتریان نیز افزایش می یابد. یکی از راه های بازاریابی مستقیم، بازاریابی تلفنی است که بهره گیری صحیح از تلفن علاوه بر نکات گفته شده در راستای مدیریت زمان نیز به بازاریابان کمک می کند. در این ارتباط هم صاحبان کسب و کار در شناساندن خویش به مشتری تلاش می کنند و هم فرصتی فراهم می شود تا صدای مشتری را بشنوند و از نیازهای او آگاه شوند.

ادامه
0

کارشناس تولید محتوا کیست؟ | دفتر مشاوره و آموزش مدیریت و کسب و کار امکان

16 فروردین 1399  .  901 بازدید

کارشناس تولید محتوا عنوان شغلی جدیدی است که به تازگی در میان آگهی‌های استخدام شرکت‌ها، استارت‌آپ‌ها و کسب و کارهای اینترنتی دیده می‌شود.
اغلب شرکت‌های بزرگ به تولیدکنندگان محتوا دستمزدهای خوبی پرداخت می‌کنند و این افراد نقش مهمی در پیشبرد برنامه‌های بازاریابی کسب و کارها در اینترنت ایفا می‌کنند.
اخیرا نیز مجموعه‌هایی راه‌اندازی شده‌اند که به شرکت‌ها خدمات تولید محتوا ارائه می‌کنند. آن‌ها نیز با توجه به حجم بالای سفارش‌هایی که دارند، به افرادی به عنوان کارشناس تولید محتوا به صورت استخدامی یا پاره‌وقت نیازمند هستند.

ادامه
0

زبان بدن دیجیتالی مشتریان چیست؟ | دفتر مشاوره و آموزش مدیریت و کسب و کار امکان

5 فروردین 1399  .  1,162 بازدید

زبان بدن دیجیتالی کم کم در ادبیات مشتری مداری دیجیتالی جا می افتد و توجه بسیاری را به خود جلب می کند. زبان بدن دیجیتالی به مجموعه فعالیتهایی گفته می شود که مشتری ها به طور آنلاین و در فضای برخط و مجازی انجام می‌دهند که شامل کارهای مختلفی نظیر مشاهده صفحات وب سایت تا کلیک روی فرم های مختلف می‌شود. عموما مشتری در فضای مجازی هویت خود را پنهان می‌کند اما هر رفتاری که نشان می‌دهد و هر کلیکی که می‌کند اطلاعات مهم و حیاتی درباره علاقمندی ها و احساسات او در اختیار شما می‌گذارد. از این رو لازم است که حتما زبان بدن دیجیتالی مشتریان را بفهمید.

ادامه
0

ایده هایی برای کسب و کار تبلیغاتی | دفتر مشاوره و آموزش مدیریت و کسب و کار امکان

4 فروردین 1399  .  1,170 بازدید

شناخت بازار در پیدا کردن یک کسب و کار تبلیغاتی پر سود و عالی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.باید تحلیلگران اندازه بازار تبلیغاتی را بشناسند تا بتوانند هزینه های مختلف را برآورد کنند.

طبق تحقیقات انجام شده پیش بینی می شود درآمد حاصل از تبلیغات در جهان تا سال ۲۰۱۹ افزایش بسیار چشمگیری خواهد داشت و هزینه‌های جهانی که برای تبلیغات صرف می‌شود نیز رقم بسیار بالایی خواهد بود.

ادامه
0

هدف از تولید محتوا چیست؟ | دفتر مشاوره و آموزش مدیریت و کسب و کار امکان

29 اسفند 1398  .  1,025 بازدید

آیا تا کنون از خودتان پرسیده اید هدف از تولید محتوا چیست و چرا امروزه اکثر کسب و کار ها و برند های شخصی و سازمانی محتوا تولید می کنند؟ آیا شما از آن دسته کسب و کارها هاو یا افرادی هستید که بدون توجه به هدف، محتوا تولید می کنند؟ اگر اینطور باشد باید خدمتتان عرض کنم که وقتی هدفی درکار نباشد، دیر یا زود به مشکل بر می خورید. سعی دارم با چند مثال اهمیت تعیین هدف از تولید محتوا را برای شما بگویم.

ادامه
0

چگونه بازاریاب خوبی شویم؟ | دفتر مشاوره و آموزش مدیریت و کسب و کار امکان

25 اسفند 1398  .  1,118 بازدید

بازاریابی مهمترین بخش هر کسب و کاری است. از این رو یک بازاریاب موفق کسی است که با شناخت نیازهای مشتریان و بازار هدف کاری انجام می‌دهد که به نفع شرکت و مشتری باشد. در حقیقت می‌توان گفت یک بازاریاب موفق با هدایت فروش یک شرکت میزان درآمد آن را افزایش می‌دهد. باید بدانید که حیطه وظایف بازاریاب بسیار گسترده است که تبلیغات تنها بخشی از آن را تشکیل می‌دهد. بخش روابط عمومی، پشتیبانی، تحقیقات بازار و تبلیغات و فروش بخش‌های در هم تنیده‌ای هستند که با بخش بازاریابی هر شرکت ارتباط مستقیمی دارند.

ادامه
0

چگونه تولید محتوا کنیم؟ | دفتر مشاوره و آموزش مدیریت و کسب و کار امکان

26 اسفند 1398  .  873 بازدید

محتوا بخش مهم و ضروری برای ایجاد ارتباط بین کسب‌و‌کار و مصرف‌کننده است. از طریق محتوا است که مردم اطلاعات برند را پیدا کرده، از آن استفاده نموده و به آن عمل می‌کنند. اکنون که بسیاری از کسب‌وکارها در مورد مدیریت محتوا، توسعه محتوا، استراتژی محتوا و هر چیز دیگر محتوا صحبت می‌کنند، یافتن معنی دقیق محتوا دشوار است. برای سؤال محتوا چیست ، بسیاری تعاریف مختلفی از محتوا را ارائه داده‌اند که در ادامه به پاره‌ای از آن‌ها اشاره می‌کنیم.

محتوا اطلاعات و تجاربی است که به دست کاربر نهایی و یا مخاطب می‌رسد. “چیزی است که از طریق برخی از رسانه‌ها به صورت صوتی، متنی یا از طریق هر یک از هنرهای مختلف” بیان می‌شود. برخی دیگر محتوا را چنین تعریف می‌کنند: “محتوا ارائه اطلاعات با یک هدف خاص به مخاطبان از طریق یک کانال و در یک فرم خاص است”.

ادامه
0

تجارت الکترونیک چیست و چه مزایا و معایبی دارد؟ | دفتر مشاوره و آموزش مدیریت و کسب و کار امکان

22 بهمن 1398  .  1,133 بازدید

سرتان بسیار شلوغ است و وقت کافی برای رفتن به بازار و خرید اجناس مورد نیاز خود ندارید، یا به دلیل آلودگی‌های هوا و ترافیک شهر ترجیح می‌دهید قید خرید را بزنید! شاید هم از بس خیابان‌ها را پیموده اید و کالای مورد نیاز خود را پیدا نکرده‌اید خسته شده‌اید. در چنین شرایطی واقعا عالی است که با چند کلیک بتوانید تمام خریدهای خود را در چند دقیقه انجام دهید و حتی ناهارتان را هم سفارش دهید! «تجارت الکترونیک» پدیده‌ای که به سرعت درحال فراگیر شدن است، توانسته این امکان را در اختیارمان بگذارد. در این مقاله می‌خواهیم تجارت الکترونیک را بهتر بشناسیم و با مزایا و معایبش آشنا شویم. شاید روزی خواستید برای یک‌بار هم که شده از فروشگاه‌های اینترنتی خرید کنید!

ادامه
اهمیت-مزیت-رقابتی-قسمت-دوم-دفتر-مشاوره-و-آموزش-مدیریت-و-کسب-و-کار-امکان
0

اهمیت مزیت رقابتی در کسب و کار (قسمت دوم) | دفتر مشاوره و آموزش مدیریت و کسب و کار امکان

8 بهمن 1398  .  1,049 بازدید

میان ورزش‌کاری حرفه‌ای که تنها به‌مدت یک نیم‌فصل می‌درخشد و ورزش‌کار دیگری که پیروزی‌های او به‌مدت یک دهه ادامه دارد، تفاوت زیادی هست. معمولا مزیت رقابتی پس از مدتی از بین می‌رود. زودگذر و ناپایداربودن مزیت‌های رقابتی برای کسب‌و‌کاری که تلاش می‌کند برای خود مزیتی رقابتی ایجاد کند، بسیار ناراحت‌کننده و چالش‌برانگیز است. مزیت‌های رقابتی می‌آیند و می‌روند، ولی مزیت رقابتی پایدار، مزیتی است که برای دهه‌ها باقی می‌ماند.

ادامه
اهمیت-مزیت-رقابتی-در-کسب-و-کار-قسمت-اول--دفتر-مشاوره-و-کسب-و-کار-امکان
0

اهمیت مزیت رقابتی در کسب و کار (قسمت اول) | دفتر مشاوره و آموزش مدیریت و کسب و کار امکان

6 بهمن 1398  .  1,357 بازدید

مزیت رقابتی یعنی کسب و کار یا محصول شما مزایایی بیشتر از رقبا برای مشتری داشته باشد.
این مزایا به این معنی هستند که شما کارهایی را بهتر از دیگران انجام می‌دهید که مشتری به خاطر آنها، به خرید از شما علاقه دارد.
مزیت‌های رقابتی شما می‌تواند قیمت کمتر محصول، ویژگی‌های جذاب محصول یا خدمت شما، نحوه توزیع و ارسال بهتر باشد یا هر چیزی که این شانس را به شما می‌دهد که به مشتریان بگویید ما انتخاب بهتری هستیم.

ادامه
1+

چقدر از اصول مشتری مداری آگاهی داریم؟ | دفتر مشاوره و آموزش مدیریت و کسب و کار امکان

19 آذر 1398  .  1,705 بازدید

در تجارت نوین عبارت((همیشه حق با مشتری است )) به صورت یک شعار در آمده است، نیازها و خواست های مشتریان به عنوان یک اصل اساسی در تولید کالاها و خدمات مطرح شده ورضایت مشتری به عنوان نقطه تمرکز سازمانها مورد توجه جدی قرار گرفته است.
در شرایط امروز اغلب کسب و کارها پیرامون مشتری مداری، رویکرد خود را بیشتر به حفظ و نگهداری مشتریان فعلی بسط داده و جذب مشتریان جدید را در اولویت بعدی قرار می دهند.

ادامه
1 2 3 4 5 6 7 8 9 >