امکان با دارا بودن ۶ بازوی اجرایی و عملیاتی در حوزه های مشاوره های مدیریتی، مطالعات بازار، آموزش، پژوهش، مطبوعات، تبلیغات و نشر با شعار " در تسخیر زمان همراه شما هستیم “ در پی جلب رضایت حداکثری مخاطبین و هواداران خویش می باشد. برای آشنایی بیشتر با این مجموعه سایر بخش های این پایگاه الکترونیکی را ملاحظه فرمایید.

سئوالات متداول

کانال تلگرام امکان امکان

مشاوره مدیریت در واقع راهنمایی و ساختار سازی برای مدیران و سازمان هایی می باشد که دچار مسئله، مشکل و بحران شده اند و یا قصد ارتقاء سطح کیفی، اجرایی و یا نظارتی خود را دارند و یا حتی در اندیشه راه اندازی و یا  توسعه کسب و کار خویش هستند.

Visits: 0

در حال حاضر افراد زیادی در کشور مدعی مشاور در تمام شاخه های علوم مدیریت و بازاریابی  را دارند اما فرد و یا سازمانی که قصد استخدام یا بکارگیری مشاور را دارد، می بایست مدارک تحصیلی، رزومه اجرایی و سلامت و بهداشت مالی و کاری وی را کنترل نماید تا در آینده و حین پروسه قراردادی خود با وی دچار مشکلات حقوقی و اجرایی نگردد و به طبع نتایج مطلوب نظر را کسب نماید.

Visits: 0

شما می توانید از طریق تماس با دفتر تهران (02188547572 – سرکارخانم رحیمی) هماهنگی های لازم را انجام دهید. بدیهی است مشاوره به دو شکل ساعتی و منطبق بر قرارداد کوتاه و یا بلند مدت، ایفای نقش خواهد شد.

Visits: 1

مشاوره ساعتی فرصتی است برای بیان سریع مشکلات و درگیری هایی که کارفرما به آنها دچار شده است و یا گرفتن راهنمایی سریع در رابطه با ایجاد کسب و کار جدید؛ لازم به ذکر است مشاوره ساعتی چراغی است که راه را به فرد نشان داده و در مسیر پیمودن این راه مشاور می تواند فقط نقش راهنما در زمان های بحرانی را ایفا نماید، بنابراین برای کسب بیشترین بازدهی از جلسه مشاوره میبایست دو روز قبل از جلسه ی مقرر شده تمام اسناد و مدارک معرفی سازمان و مستندات مسئله ایجاد شده و یا موضوع مشاوره درخواست شده، به مدیر برنامه های مشاور تحویل داده شود تا مشاور بتواند با فرصت و آرامش خاطر به بررسی مستندات فرد بپردازد و در جلسه ی مشاوره بیشتر مشاور سخنگو باشد و راهنمایی های لازم را ارائه دهد.

Visits: 26

برای هماهنگی مشاوره تلفنی می بایست با دفتر تهران (02188547572) تماس برقرار کرده و موعد مشاوره تلفنی را هماهنگ نمایید که مبلغ آن با کسر ۴۰ درصد از مبلغ مشاوره حضوری محاسبه می گردد.

Visits: 19

دوره های کوتاه مدت آموزشی در طول سال به طور مستمر در حال برگزاری می باشند و هر زمان که دوره ای به حد نصاب خود برسد، دوره آموزشی آغاز می گردد؛ لازم به ذکر است در طول سال دوره های آموزشی خاصی تحت عناوین مختلفی مانند کمپ های آموزشی، دوره های چند ساعته و … برگزار می گردد که اطلاع رسانی آنها از طریق وب سایت و شبکه های مجازی انجام می گیرد.

Visits: 17

دپارتمان آموزشی هلدینگ اقتصادی امکان، آمادگی برگزاری دوره های تخصصی برای مدیران سازمان های مختلفی همچون بانک ها، ادارات بیمه، موسسات مالی و حسابرسی، ادارات گمرک و … را دارا می باشد که این دوره ها عموما کاربردی و بیش از جنبه علمی دارای ظرفیت اجرایی هستند و راهکارهای اصولی به سازمانها و کارکنانشان تبیین می گردد.

Visits: 12

انتشارات بین المللی امکان امروز آمادگی این را دارد تمام فرآیند چاپ یک کتاب مانند طراحی، ویراستاری، فوتوگرافی، اخذ مجوز نشر، فهرت نویسی فیپا، شابک و … را (خارج از موضوعیت کتاب) در اسرع وقت با بهترین کیفیت انجام دهد.
هدف واحد انتشارات امکان ارتقاء سرانه مطالعه کشور و حمایت از کمپین یک دقیقه مطالعه بیشتر است.

Visits: 13

برای دریافت اشتراک و اطلاعات بیشتر به قسمت دریافت اشتراک مراجعه نمایید.

Visits: 13

شما می توانید از طریق ایمیل ” [email protected] ” با عنوان “درخواست چاپ مقاله” مقاله خود را ارسال نمایید و بعد از بررسی های هیئت تحریریه و انجام پروسه مالی آن، به چاپ برسانید.

Visits: 12

شما می توانید از وب سایت هلدینگ اقتصادی امکان، بخش آرشیو نشریات و یا پایگاه خبری نامحدود www.namahdoud.ir  فایل الکترونیکی نشریات چاپ شده را دریافت نمایید.

Visits: 10

شما می توانید برای ثبت اشتراک خود از طریق وب سایت هلدینگ اقتصادی امکان اقدام نمایید و در صورت نیاز به یک شماره از نشریه با همکاران ما در واحد نشر دفتر مرکزی در تهران (02188547572) یا دفتر مشهد (05136031419) تماس بگیرید.

Visits: 11

شما می توانید از طریق تماس با دفاتر هلدینگ اقتصادی امکان و یا دفتر مرکزی موسسه فرهنگی هنری بنیان علمی سفیر خاورمیانه نسبت به دریافت شرایط اسپانسری محصولات انتشارات بین المللی امکان امروز و یا سفارش چاپ کتب با رنگ سازمانی و درج لوگوی سازمان مربوطه اقدام نمایید.
تدوین کتب با موضوعات خاص نیز توسط واحد مطالعات موسسه بنیان در کوتاه ترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

Visits: 8

شما می توانید به روش های ذیل نسبت به تهیه محصولات انتشارات امکان اقدام نمایید:

  • خرید از طریق پایگاه الکترونیکی هلدینگ اقتصادی امکان و افزودن محصول به سبد خرید و پرداخت آنلاین فاکتور و تحویل محصولات درب منزل یا محل کارتان
  • مراجعه حضوری به دفاتر هلدینگ اقتصادی امکان
  • تماس تلفنی با دفاتر هلدینگ اقتصادی امکان و هماهنگی جهت ارسال پیکی محصولات در تهران و مشهد

Visits: 7

مجموعه اقتصادی امکان با انجام کلیه فعالیتهای علمی، تحقیقاتی، پژوهشی، مطبوعاتی، انتشاراتی، تبلیغاتی، آموزشی و مشاوره ای در حوزه های علوم مدیریتی و بازاریابی در بستر فیزیکی و الکترونیکی خدمتگزار مخاطبین خویش می باشد.

فراموش ننمایید که؛ مشاوره، آموزش، پژوهش و نشر چهار شاخه اصلی فعالیت ما را شامل می شود.

برای اطلاع از اصلی ترین خدمات ما در سال ١٣٩۶ به لینک ذیل مراجعه نمایید؛

بیشترین خدمات ما در سال ۱۳۹۶ چه بود؟

Visits: 16