امکان با دارا بودن ۶ بازوی اجرایی و عملیاتی در حوزه های مشاوره های مدیریتی، مطالعات بازار، آموزش، پژوهش، مطبوعات، تبلیغات و نشر با شعار " در تسخیر زمان همراه شما هستیم “ در پی جلب رضایت حداکثری مخاطبین و هواداران خویش می باشد. برای آشنایی بیشتر با این مجموعه سایر بخش های این پایگاه الکترونیکی را ملاحظه فرمایید.

قوانین و مقررات وب سایت

کانال تلگرام امکان امکان

همراه گرامی

لطفاً پیش از استفاده از خدمات این مجموعه، نکات ذیل را به دقت مطالعه فرمایید:

  • اخبار، مقالات و گزارش های منتشر شده در پایگاه اینترنتی امکان، الزاما دیدگاه این مجموعه نیست و لذا در صورت بروز اختلاف نظر و دیدگاه ما را مطلع اما متوجه این امر باشید که در این خصوص هلدینگ امکان مسوولیتی ندارد.
  • امکان لغو ثبت‌نام برای دوره های رایگان تا یک روز قبل از برپایی دوره و برای دوره های آموزشی دارای هزینه تا ۴۸ پس از ثبت نام وجود داشته و پس از آن وجه پرداختی عودت داده نمی شود.
  • پس از ثبت‌نام و خرید محصول، تنها تا ۲۴ ساعت امکان لغو سفارش وجود دارد لذا بعلت قرارگیری سفارش در ردیف ارسال یا انجام، پس از ۲۴ ساعت عودت وجه امکان پذیر نخواهد بود و شایان ذکر است این قانون برای محصولاتی که بصورت فایل در اختیار خریدار قرار می گیرد، اعتبار ندارد و خرید و دریافت لینک دانلود به منزله قطعیت در خرید است اما اگر فایل و محتوای دریافتی مغایر با تبلیغی است که در سایت شده است و یا برای شما کاربردی ندارد ما را از طریق ارسال ایمیل یا تکمیل فرم ارتباط مطلع تا پس از بررسی وجه شما عودت داده شود . مهمترین موضوع برای ما جلب رضایت مخاطبین محترم است.
  • لطفا در ثبت آدرس، نام و نام خانوادگی و شماره تماس دقت لازم را داشته باشید چراکه اطلاعات شما جهت دسترسی سریع در موارد خاص مورد نیاز است و مطمئن باشید اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.
  • جهت استفاده از خدمات مشاوره ای، پس از پرداخت وجه، مدیر برنامه های مشاور جهت هماهنگی با شما تماس گرفته و در صورت عدم هماهنگی جلسه مشاور از طرف تیم مشاور، وجه پرداختی مسترد می گردد.
  • در صورتیکه فکر می کنید می توانیم بصورت مشارکتی پروژه ای را آغاز نماییم، با کمال میل منتظر پیشنهادات شما هستیم.

Visits: 568